Channeling


Mám otevřený čistý kanál pro přijímání informací  z vyšších úrovní vědomí. Díky tomu jsem schopná zprostředkovat informace, jež mají veliký přesah. 

Aktuálně nabízím odpovědi na vaše otázky, které mohou být směrovány přímo na Zdroj, nebo jakoukoliv jeho světelnou složku. 

Jedná se o autentickou nahrávku mého hlasu, v níž je zároveň obsažená vysokovibrační energie. Je to tedy energeticko-informační balíček, z něhož můžete opakovaně čerpat. Součásně dostanete přepis těchto stažených informací v textové podobě.

Nově také nabízím možnost živého channelingového setkání v délce max. 1 hod, kde vy pokládáte jednotlivé otázky a já vám přímo zprostředkuji odpovědi. Součástí je opět hlasová nahrávka a její textový přepis, které vám následně pošlu.  

Pro objednání můžete využít kontaktní formulář zde na webu, případně mi napsat přes messenger. Do zprávy prosím uveďte vaše jméno, příjmení, datum narození a emailovou adresu (v případě messengeru).

Nabízím tyto možnosti: 

1 – 2 otázky

cena 1 111 Kč / 44,44 €

3 – 4 otázky

cena 2 222 Kč / 88,88 €

živé channelingové setkání 

cena 3 333 Kč / 133,33 €

O platbu vás požádám až poté, co budu mít vše připraveno k odeslání. V případě osobního setkání prosím o platbu na místě.