Prosvětlení fyzického těla


Pokud je naše vědomí plně ukotveno v posvátném vnitřním prostoru fyzického těla, naše prožívání nabývá úplně jiných kvalit, než když jsme v něm přitomni pouze částečně. Naše vnímání života se kvalitativně změní. Zažíváme tichou přítomnost Božství a zároveň plně prožíváme všechny barvy Života na Zemi. 

V tomto intimním prostoru je možné vnímat svou pravou Esenci, aktivovat si samoléčivé schopnosti, zažívat ticho a klid a zároveň být plně přítomný v tom, co se právě odehrává. 

Fyzické tělo prozářené světlem Duše vytváří unikátní spojení hmotného a jemněhmotného aspektu nás samých. Tělo je dočasné, Duše je věčná, přesto je důležité přijmout tuto formu prožívání a plně se do ní ponořit. Jedině tak je možné vyjádřit a žít náš plný potenciál. 

Pokud tedy cítíš, že ve svém těle nejsi plně přítomen/přitomna, ráda tě přizvu do svého pole, kde se vše může odehrát snáze a rychleji. Skrze jemný dotyk a mou přítomnost budeme navnímávat, kde jsou na tvém těle „prázdná místa“, která následně prozáříme světlem tvého vědomí.

Záměrem je, aby si plně vstoupil/a do svého fyzického Chrámu, usedl/a tam na svůj trůn a cítil/a si se v něm jako doma. Aby si oživil/a tento posvátný prostor a tvůj život díky tomu mohl rozkvést. 

Doba trvání: 1,5 hod

Místo: Pod Fialkou, Praha 5 – Smíchov

Cena: 2 200 Kč