Duchovní mentoring


Je určený pro ty, kteří cítí volání k esenci mé duše, kteří cítí, že jim mám co předat. 

Ve svém poli nesu zlaté světelné kódy Nové Země, které chci tímto zprostředkovat pokročilým bytostem – pracovníkům světla pro přímou podporu na jejich transformační cestě.

Duchovní mentoring vždy probíhá v čistém napojení na Zdroj, tím vzniká vysokovibrační energeticko-informační pole, kde se to nejpodstatnější děje za slovy. Proto je potřeba mít během procesu dostatečný klid a prostor. 

V postatě se jedná o světelnou transmisi, kdy vám skrze své napojení umožním stáhnout si informace a kódy, na které jste v danou chvíli připraveni. 

Skrze slova, která budou přicházet, vás navedu blíž k vám samým. Nastavím vám laskavé zrcadlo a umožním vám zvědomit si, co je ve vás ukryto. Navnímám, co z vás vyzařuje, a pojmenuji, co neladí, kde je nějaké aktivní téma, slepá skvrna, kterou nevidíte a na kterou je potřeba nahlédnout. 

To vše v poli bezpečí a důvěry, v mé plné přítomnosti.

Pokud tedy máte pocit, že vám mám co předat, že mám to, co právě teď na své cestě potřebujete, napište mi nebo zavolejte. 

Setkat se můžeme osobně v Praze, přes Skype nebo po telefonu. Napoprvé vás potřebuji vidět, telefon je tedy možností až pro klienty, kteří budou mít zájem o dlouhodobější spolupráci. 

Nemusíte vždy dopředu vědět, co je účelem našeho setkání, to se často ukáže až v Tady a Teď. Důvěřujte svému vnitřnímu vedení a naslouchejte tomu, co vám říká.

Kopie návrhu Ceník - březen 2022