Energetická harmonizace


Jedním z mých darů je schopnost harmonizace na jemněhmotných úrovních. Je mi natolik přirozená, že je pro mě dostupná kdykoliv. Potřebuji pouze klidné místo, pohodlí, bezpečí a dostatek času. Pak se mohu naladit na energetické proudy a harmonizovat sebe nebo druhého člověka. Pokud je se mnou v místnosti někdo další, automaticky se pozornost stáčí k němu. Sebe tedy harmonizuji raději o samotě. 

Pokud se cítíte energeticky nebo emočně rozladění, máte přespříliš aktivovaný nervový systém, necítíte se být dostatečně přítomní ve svém těle, máte neklidnou mysl nebo vás to kě mně jednoduše volá, jste vítáni. 

Lehnete si na lehátko, dám vám poštář pod hlavu, zabalím vás do deky a pak už si to můžete jenom užívat. Netřeba nic dalšího. O vše ostatní bude postaráno.

Já se naladím na své Vyšší Já a přítomné jemněhmotné Bytosti světla. Tím vznikne bezpečný prostor pro energetickou práci, která má v danou chvíli proběhnout. Mým úkolem je pouze následovat vedení a dovolit, aby se proces uskutečnil. 

V průběhu harmonizace můžete pociťovat různé vjemy, mohou vám přicházet informace a vhledy nebo můžete zdánlivě spát hlubokým spánkem. Vše je v pořádku. Čím více uvolnění, tím lépe. 

Nakonec vás jemně upozorním, že už jsem skončila a vy budete mít dostatek času se zpřítomnit a následně občerstvit. 

Je vhodné si po zbytek dne dopřát klidový režim, protože se energetické změny budou postupně integrovat a proces bude ještě nějaký čas dobíhat. Také doporučuji pít více vody a dostatečně odpočívat. 

Pravděpodobně budete cítit odlehčení, prosvětlení, zpřítomnění. Větší propojení s vlastní duší a její energií.