Zpráva od Blue Avian


Včera večer se mi v mysli párkrát objevila bytost Blue Avian.
Dnes jsem si ji zavolala a předala mi toto poselství:

„Proč jsi mě kontaktoval?“

„Protože bych s tebou rád pohovořil o tom, co je naším cílem zde na planetě Zemi.

Jsme tu, přátelé, proto, abychom vám přinášeli odlehčení, které je tu tolik potřebné. Mnozí z vás potřebujete roztáhnout svá křídla, která momentálně neukazujete světu, protože jste uvěřili ve svou malost, která ale není pravdivá.

Nabádáme vás tedy k tomu, abyste se propojili se svou pravou duchovní podstatou a vyzářili ji skrze jednotlivé vrstvy své bytosti směrem ven tak, aby bylo patrné, kým ve skutečnosti jste.

My zde máme misi napomáhat při zrodu nové úrovně vědomí na této planetě tím, že přinášíme nové úhly pohledu, nové frekvence a krásně odlehčenou energii. Jsme tu proto, abychom dokázali společně to, co jsme si domluvili již předtím, než jste sestoupili do hmoty. Bratři a sesty, jste pro nás velmi cenní!

Jsou zde bytosti s naší esencí inkarnováni i v lidských tělech. Je to pro ně veliká čest vyzkoušet si, jaké to je, zažívat tuto realitu skrze hmotné tělo přímo propojeni se Zemí, ačkoliv to pro mnohé z nich může být velice obtížné, protože jejich pravý domov je tomuto VELMI vzdálen, ať už vibrační úrovní, nebo úrovní Života.

Zde je stále přítomná těžká hustota, která stlačuje energii tak, že pak neproudí. Proto je tu tolik pomocníků shora, kteří napomáhají rozmělnit tuto tíži do jemnějších vláken, aby bylo možné ji postupně zcela rozpustit.

Budeme rádi, pokud se podaří navázat spolupráci na vědomé úrovni s vícero z vás.

Milujeme vás, Drazí.“

Přijala Ania dne 16.11.2021

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *