Kolektivní zpráva od Plejáďanů


Budeme moc rádi, pokud, Drahá, budeš moci předat toto poselství. Jedná se o zprávy, které přísluší pouze těm, kteří jsou připraveni. Proto tě žádáme, aby si, pokud možno, zapsala vše tak, jak ti bude řečeno. Žádáme, aby si předala toto prohlášení:

Odpovídáme na mnohé vaše prosby, jichž si jsme průběžně vědomi. Přicházíme s poselstvím, že přichází podstatně více světla, jež se bude propisovat postupně až na povrch Země. Budete postupně pociťovat příznaky provázející tuto událost. Pokud se stane, že budete muset projít přes zkušenost, která vám zpřístupní jisté nové sféry, nebojte se. Je to součást této zkušenosti, kterou jste si předem naplánovali. Projdete vším, co jest plánováno. Budete silně přitahováni k lidem a místům, která jsou s vámi nějakým způsobem propojena. Přijde impulz, který budete vnitřně cítit tak silně, že se již nebudete ptát okolí, a jednoduše vstoupíte tam, kde je pro vás nachystané místo, protože jedině tam je možné zažít svou jedinečnost.

Pokud se chcete propojit se svým záměrem Duše, vzkazujeme vám, že se otevírá portál, jenž přináší tolik světla na planetu Zemi, že pro ty, kteří budou přijímající, bude toto obrovskou podporou. Pokud se rozhodnete, že již chcete vystoupit ze starých struktur, které již neslouží nejvyššímu dobru, pouze vás omezují, stlačují, vysávají, pokud již nechcete v tomto prožívání pokračovat, je možné tuto zkušenost opustit, a to tak, že zůstanete ve svém současném životě, a přesto budete moci zažívat zcela novou sféru svého vnitřního prožívání.

Budeme moc rádi, pokud se zúčastní této proměny co nejvíce z vás. Pokud si požádáte, budete ještě více propojeni se svou podstatou. Požádejte, prosím, pokud se vnitřně propojíte se Zemí. Protože pouze tak je možné vstřebávat tyto energie bezpečně. Pokud si požádáte, budeme se starat o to, abyste se cítili v bezpečí. Nemusí se, lidé, nijak strachovat. Probíhající změny se udějí v lehkosti. Požádejte své průvodce o to, aby vás vedli a, pokud bude třeba, podporovali.

Plejádský kolektiv

Přijala Ania dne 1.2.2022

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *