Brána do vyšších dimenzí


Tato brána, která se teď otevírá, je vskutku výjimečná, proto buďte bdělí k tomu, co bude přicházet, protože jisté formy zde již naplnily svůj úkol, a budete moci přejít do mnohem barvitější formy prožívání. Bude umožněno prožívat vlastní prostředím nezatížené formy prožívání. Budete moci vstoupit do vyšších paralelních realit, kde probíhá mnoho různých příběhů, v nichž se dotýkáte svých vlastních předloh. Budete moci průběžně procházet skrze časoprostor do vyšších realit. Bude tím zpřístupněn pozitivní aspekt bytí. Propusťte již vše, co neslouží. Pochopte, že vlastní forma prožívání bude přát všem, kteří budou připraveni pozvednout své vibrace. Poté projdou portálem, který je teď přístupný pro ty, kteří požádají o to, aby prošli skrze tento průchod na opačnou stranu. Poté se budou moci rozhlédnout, rozkoukat, prohlédnout si, kde a s kým jsou teď v kontaktu, protože se bude tvořit nová forma kolektivu. Poté se vytvoří síť a struktura, která poskytne záchytnou funkci dalším.

Pro vás od nás, bratři a sestry

Přijala Ania dne 9.2.2022

Dodatek:

Ten zmiňovaný světelný portál – o jaký časový úsek se jedná?

Je to otevřená brána, která se bude postupně více a hlouběji rozevírat, která vám ukáže možnosti, které jsou dosud neviděné, do vaší momentální reality.

Kdy se tento portál uzavře?

Bude zde probíhat rekalibrace, která umožní mnohým přestoupit do vyšší úrovně vědomí a tento proces, tento aspekt proběhne v řádu několika let.

Arkturiáni (sedm Bohu věrných)

Přijala Ania dne 19.2.2022

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *