Hvězdný původ #4


Je to bytost, kterou můžeme popsat jako velmi vyvinutou, ačkoliv se zatím na Zemi mnohokrát neinkarnovala. Je to bytost, která přináleží do sfér, které jsou svým účelem specifické, které se orientují na vytváření struktur pro odpovídající sféry prožívání. Je to tedy oblast Vesmíru, kde se tvoří vstupní otisky, které následně putují do nižších vrstev, aby byly aktivovány. Je to proto, že je potřebné vytvořit funkční strukturu, aby se na ni dalo vložit více vrstev aspektů prožívání, díky nimž zde vzniká podhoubí pro případný život. Je to tedy oblast, kde se píší základy pro vrstvy prožívání, v níž se potom dělají úpravy.

Proto se vydala na Zemi, aby byla schopná vnímat z nižší perspektivy svoje předlohy. Tyto fragmenty tvořené ve vyšších dimenzích se nadále rozvíjí tak, aby byly plně funkční. Tato bytost se stará o části struktur, které se zaměřují na větší oblasti. Je to tedy bytost, která vyhledává místa, kde je možné pozorovat, jak se tyto části jí tvořené propisují do hmotného prostředí.

Je to bytost, jíž bychom mohli popsat jako designéra. Je to tedy konstruktérka fragmentů prožívání. Byla zvědavá na to, jaké dopady má její počínání na lidský kolektiv, a proto se vydala prozkoumávat nižší vrstvy prožívání. Ráda by zprostředkovala vyšším úrovním své pozorování, aby bylo zohledněno ve prospěch stvoření. Ráda se učí skrze reálné zkušenosti, a tak požádala o začlenění do skupiny duší, jež se vydaly na průzkum hmoty.

Přijala Ania dne 23.11.2021

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *