První zpráva pro kolektiv


Kniha Arkturiáni mi poskytla jednoduchou a efektivní metodu, jak se s nimi informačne spojit. Přináším vám tedy od nich první kolektivní poselství:

Rádi bychom předali vzkaz pro větší počet lidí, kteří jsou připraveni naslouchat našim učením, kteří jsou připraveni slyšet.

Tato zpráva zní:

Rádi bychom se s vámi spojili, abychom mohli předávat svá učení bytostem, které jsou ochotny toto vstřebávat, toto vnášet do svých životů zde na planetě Zemi, do fyzické reality, což nám umožní vytvářet hodnotnější obsahy pro všechny zúčastněné v této průlomové době na planetě Zemi.

Žádáme vás, které to volá, abyste se vědomě propojili s těmi, ke kterým vás to volá, s těmi, ke kterým máte vazby, které přesahují tento život, s těmi, s kterými jste zvyklí spolupracovat a spolutvořit.

Otevřete se prosím tomuto komunikačnímu toku, který vám může přinést nové perspektivy a nové úhly pohledu na váš současný život a na vaši misi, jejíž jste součastí, ať už jste si toho vědomi, či ne.

Je čas vstoupit do své role. Stoupnout si do své role, jež vám náleží, již jste přijali a jež bude přinášet benefity všem zúčastněným – vám i ostatním, a přesáhnete tím svou omezenou lidskou perspektivu.

Vy, kteří se už cítíte připraveni, stoupněte si do této role, kterou jste přijali již před svým zrozením do této inkarnace. Jste voláni, abyste tak učinili, pro dobro všech zúčastněných.

Děkujeme

Arkturiáni (sedm Bohu věrných)

Přijala Ania dne 3.10.2021

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *