Zlatý proud hojnosti


Jedná se o energetický proud hojnosti mezi mužem a ženou v jeho přirozenosti, očištěný od starých nánosů.

Pokusím se vám slovy popsat, co se nám s Jitkou Love Kratochvílovou ukázalo při poslední aktivaci světla a den poté.

Žena, pevně zakotvená v Zemi, s pročištěnými čakrami, pozvedá ruce k nebi do pozice přijímání. Skrze toto gesto vzniká zlatý trojúhelník (dlaně a děloha), který se shora plní Zdrojovou esencí. Její Zlatý Grál/pohár/kalich umístěný v děloze se plní a postupně přetéká. Žena je plně vyživována Zdrojem a stává se nádobou, skrze níž je tato kvalita ukotvována do hmoty.

Přichází k ní muž pevně zakotvený v Zemi. Žena symbolicky pozvedá plný kalich a nabízí jej muži. Ten má svobodnou volbu, zda ho přijme. Tento moment ukazuje, jak to muž doopravdy má, zda je v otevřenosti a důvěře vůči ženě a Zdroji, nebo je to něco, co odmítá a vnímá jako ohrožující/zavazující.

Muž od ní kalich přijímá a vypije ho do dna. Vstřebává do svého těla Zdojovou esenci a vidí, že se pohár okamžitě zase plní, že je neustále doplňován. V tu chvíli se na Zdroj napojuje skrze korunní čakru i on.

Vzniká zde nekonečný proud hojnosti proudící zhora do Země a ze Země nahoru skrze střed těla muže i ženy. Zároveň se navzájem obdarovávají/obohacují skrze svá srdce (energeticky je to zlatá ležatá osmička mezi srdcem ženy a muže). Z bočního pohledu to tedy vypadá jako písmeno H – Hojnost.

Poznámka: Pokud žena nemá přístup ke Zdroji, natahuje prázdnou ruku k muži. Ten se cítí být zneužíván, protože je na něho mylně pohlíženo jako na Zdroj. Brání se tomu. Je to fáze, kdy je žena v roli dítěte, které se natahuje k rodiči. Muž sám nemá z čeho dávat. Obviňují se navzájem. Tento model jsme žili velmi dlouho.

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *