Setkání s hvězdnou rodinou


Ve svém volném čase studuji channelované informace z různých zahraničních zdrojů, naciťuji si je, porovnávám s mými vlastními a vše syntetizuji. Až výsledné protnutí je pro mě směrodatné. Jako nosnou informaci, která v Čechách stále není příliš komunikována, vnímám blížící se setkání s galaktickou rodinou.

Bashar ve svém asi měsíc starém channelingu uvádí, že v letech 2023-2038 bude otevřené časové okno, v němž se chystá otevřený kontakt galaktických bytostí s lidmi na Zemi. Většina z nás už jistě přijala fakt, že v tomto Vesmíru nejsme sami. Někteří možná i fakt, že těch Vesmírů je mnoho. Zdroj je však jen jeden.

Na planetě Zemi je obrovský mix energií. V našem duálním Vesmíru (ne všechny Vesmíry jsou duální) je v tomto Země velmi specifická. Naše lidská těla obsahují mnoho různé genetiky mimozemských civilizací. Každé tělo má toto složení jiné, a proto má každý z nás inklinaci k něčemu jinému. Pro dárce těchto genů jsme jako jejich rodina. Zároveň ale i každá Duše, obývající dočasně toto fyzické tělo, je velmi individuální a z mých vlastních channelovaných informací vyplývá, že mnoho z nich sem přišlo z velmi vzdálených míst a některé i z jiných Vesmírů, protože to, co se zde v tomto čase odehrává, je velmi výjimečná událost. Mnoho očí je na nás upřeno.

Momentálně je na naší planetě přítomno extrémní množství galaktických bytostí – inkarnovaných i neinkarnovaných. Dokonce si myslím, že u generace malých dětí je to čím dál markantněji vidět. Každá taková bytost sem přináší své vlastní kódy a spojení se svým původem, Domovem. Ukazuje se, že být přímo na povrchu Země, je velmi cenné a pro samotný proces vzestupu zásadní, protože jsou pak energie kotveny skrze tělo do okolního prostoru, kde specificky působí. Pak jsou tu ale ještě vrstvy vnitřní Země a vrstvy nad Zemí, tam je pochopitelně bytostí také plno. Toto zvyšující se množství rozmanitých energií způsobuje, že se zdejší 3D hustota chtě nechtě postupně rozpouští a rozmělňuje. Tento proces jde ruku v ruce s vzrůstajícím vědomím samotné Gaii, fotonovým pásmem, v kterém se planeta pohybuje, a energiemi, které z Vesmíru přijímáme. Vše spolupracuje na stejném záměru, ačkoliv jsou zde různé protitlaky.

Zvykáme si tedy postupně na nové frekvence a vibrace. Zatím latentně a každý po svém, přesto mi přijde důležité si tento probíhající proces zvědomit. Z channelingů Bashara i Daniela Scrantona vyplývá, že se potřebujeme připravit na otevřený kontakt našich galaktických příbuzných. Tato příprava spočívá v přiblížení se svou frekvencí té jejich, aby toto spojení bylo možné a zároveň pro všechny zúčastněné bezpečné. Proto se čistíme a odlehčujeme s čím dál větší intenzitou. Až totiž staneme tváří v tvář fyzické galaktické bytosti nižší hustoty, všechny naše stínové aspekty budou ozářeny, naše myšlenky budou čteny a energie vnímány. Vše bude viděno takové, jaké je, a toto musíme být schopni unést. A přitom všem se potřebujeme cítit rovnocenní a jistí sami sebou.

Toto se ukazuje jako další krok v evoluci lidstva, který urychlí proces přechodu do 5D. Nejde však o spásu zvenčí, ale o znovupropojení s těmi, které známe (i neznáme), a naši vzájemnou spolupráci.

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jeden komentář na “Setkání s hvězdnou rodinou

  1. Michaela Pomajslová na napsal/a:

    Janičko,

    díky za tuhle Tvou nádhernou zprávu. Vše popisuješ tak nádherným a jasným jazykem, a za to Ti děkuji! 🤍